Platforma Usług Oświatowych PUO

Kryteria wyszukiwania Cechy:

Wyniki wyszukiwania (285)

Lp.NazwaPrzynależnośćAdresOrgan prowadzący
1. AC BEAUTY ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 23
10-686 Olsztyn
ANNA KORNELIA CZARNA-KOTOWSKA
2. AKADEMIA KSZTAŁCENIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO OŚRODEK KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W OLSZTYNIE ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10
10-507 Olsztyn
"OŚWIATA-LINGWISTA" NADBAŁTYCKIE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. AKADEMIA NAUKI IRENEUSZ GÓRSKI ul. Ratuszowa 3
10-149 Olsztyn
Ireneusz Górski
4. AKADEMIA ROBOTYKI COODI MICHAŁ GARDZIEJEWSKI ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 27A
10-089 Olsztyn
MICHAŁ RYSZARD GARDZIEJEWSKI
5. AKADEMIA ROZWOJU OSOBISTEGO KOMPAS ul. Johanna Gottfrieda Herdera 1C
10-691 Olsztyn
Małgorzata Dudek
6. AKADEMIA ROZWOJU ZAWODOWEGO ul. Plac Jedności Słowiańskiej 1
10-039 Olsztyn
Monika Kiljańska
7. AKSA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OLSZTYNIE ul. Żołnierska 15
10-558 Olsztyn
FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU I INTEGRACJI TARCZA
8. AKSA SZKOŁA POLICEALNA Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE ul. Żołnierska 15
10-558 Olsztyn
FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU I INTEGRACJI TARCZA
9. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA CENTRUM SZKOLENIOWE ul. Roberta i Karola Małłków 3
10-113 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
10. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W OLSZTYNIE ul. Roberta i Karola Małłków 3
10-113 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
11. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA POLICEALNA SZKOŁA ROZWOJU ZAWODOWEGO W OLSZTYNIE ul. Roberta i Karola Małłków 3
10-113 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
12. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA POLICEALNA SZKOŁA ZAWODOWA W OLSZTYNIE ul. Roberta i Karola Małłków 3
10-113 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
13. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA POLICELANA SZKOŁA MEDYCZNA W OLSZTYNIE ul. Roberta i Karola Małłków 3
10-113 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
14. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W OLSZTYNIE ul. św. Wojciecha 3
10-900 Olsztyn
INKANTA OL SP. Z O. O.
15. BIERNAT SZKOLENIA ul. Bydgoska 33
10-243 Olsztyn
Ryszard Biernat
16. BIURO DORADCZO-WYDAWNICZE "BE DE WU" ul. Dworcowa 21
10-438 Olsztyn
MICHAŁ DOROŻKO
17. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. POR. A. M. BOCHEŃSKIEGO W OLSZTYNIE ul. Aleja Wojska Polskiego 17
10-224 Olsztyn
M. Olsztyn
18. Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 Specjalna dla Uczniów z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stopniu Lekkim SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 42
10-450 Olsztyn
M. Olsztyn
19. Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Specjalna dla Uczniów Niesłyszących SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W OLSZTYNIE ul. Marii Grzegorzewskiej 6
10-060 Olsztyn
M. Olsztyn
20. Bursa nr 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE ul. Bałtycka 37
10-144 Olsztyn
M. Olsztyn
Strona 1 z 15